Koncertní kalendář Českého filharmonického sboru Brno na rok 2022

1.1. Olomouc, Reduta, 15.30, Slavné operní a operetní předehry, árie a sbory
2.1. Brno, Besední dům, 19.00, 5. abonentní koncert
20.1. - 21.1. Praha, Rudolfinum, 19.30, Suk: Epilog
22.1. Praha, Rudolfinum, 15.00, Suk: Epilog
26.1. Hradec Králové, sál filharmonie, 19.30, Sborový koncert
13.2. Brno, Besední dům, 19.00, 6. abonentní koncert
25.2. Bělehrad (Srbsko), Grand Hall of the Kolarac Foundation, 20:00, Mozart: Mše c moll
28.2. Brno, kostel sv. Augustina, 19.00, Duchovní koncert komorního sboru ČFSB
3.3. Linz (Rakousko), Brucknerhaus Linz, 19.30, Verdi: Requiem
15.3. Dortmund (Německo), Theater Dortmund, 20.00, Tanějev: Johannes Damascenus, Čajkovskij: Liturgie
16.3. Dortmund (Německo), Theater Dortmund, 20.00, Tanějev: Johannes Damascenus, Čajkovskij: Liturgie
27.3. Hamburg (Německo), Laeiszhalle Grosser Saal, 19.00, Beethoven: Missa solemnis
7.4. Zlín, Kongresové centrum, 19.00, Verdi: Requiem
8.4. Bratislava (Slovensko), Velké studio Slovenského rozhlasu, 19.00, Dvořák: Rekviem
9.4. Brno, kostel sv. Augustina, 19.00, Rossini: Stabat Mater
14.4. Teplice, Dům kultury, 19.00, Rossini: Stabat Mater
21.4. Hradec Králové, sál filharmonie, 19.30, Dvořák: Svatební košile
24.4. Hodonín, kostel sv. Vavřince, 15.00, Vaňhal: Stabat Mater, Mozart: Korunovační mše
1.5. Brno, Besední dům, 19.00, 7. abonentní koncert
7.5. Stuttgart (Německo), Liederhalle Beethovensaal, 19.00, Rossini: Petite messe solennelle
9.5. Praha, Rudolfinum, 19.30, Liszt: Faustovská symfonie
12.5. Hradec Králové, sál filharmonie, 19.30, Haydn: Čtvero ročních dob
19.5. Ostrava, Dům kultury, 19.00, Dvořák: Stabat Mater
26.5. Praha, Rudolfinum, 20.00, Franck: Psyché, Fauré: Requiem
12.6. Brno, Besední dům, 19.00, 8. abonentní koncert k 70. narozeninám Václava Hudečka
14.6. Zlín, Kongresové centrum, 19.00, Dvořák: Te Deum
16.6. Litomyšl, piaristický chrám Nalezení sv. Kříže, 20.30, Preisner: Requiem za mého přítele
17.6. Kroměříž, Květná zahrada, 19.00, Orff: Carmina burana
22.6. Bremerhaven (Německo), Stadttheater, 20.00, Beethoven: Symfonie č. 9
23.6. - 24.6. Bremerhaven (Německo), Stadttheater, 19.30, Beethoven: Symfonie č. 9
26.6. Waldsassen (Německo), Stiftsbasilika, 19.00, Beethoven: Symfonie č. 9
1.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
3.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
3.7. České Budějovice, Národní pavilon Z, 19.00, Beethoven: Symfonie č. 9
8.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
9.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
10.7. Heidenheim (Německo), Pauluskirche, 20.00, Český filharmonický sbor Brno a capella
13.7. Praha, Obecní dům, 19.00, Slavné operní sbory
14.7. Kloster Eberbach (Německo), 20.00, Orff: Carmina burana
15.7. Kloster Eberbach (Německo), 20.00, Orff: Carmina burana
16.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
21.7. Heidenheim (Německo), Festspielhaus CCH, 20.00, Verdi: I due foscari
22.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
22.7. Brno, bazilika Nanebevzetí Panny Marie, 19.00, Janáček: Glagolská mše
23.7. Heidenheim (Německo), Festspielhaus CCH, 20.00, Verdi: I due foscari
30.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
31.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 20.00, Orff: Carmina burana
6.8. Klášter Kladruby, 18.00, Český filharmonický sbor Brno a capella
11.8. Gstaad (Švýcarsko), Festivalový stan, 19.30, Beethoven: Fidelio
13.8. Grafenegg (Rakousko), 19.30, Beethoven: Fidelio
14.8. Grafenegg (Rakousko), 19.30, Beethoven: Fidelio
2.9. Ostrava, katedrála Božského Spasitele, 19.00, Mozart: Velká mše c moll
3.9. Jeseník, kostel Nanebevzetí Panny Marie, 19.00, Ditters, Vaňhal, Mašek
4.9. Ludgeřovice, kostel sv. Mikuláše, 18.00, Český filharmonický sbor Brno a capella
9.9. Štrasburk (Francie), Palais de la Musique, 20.00, Verdi: Requiem
11.9. Brno, Besední dům, 19.00, 1. abonentní koncert
21.9. Praha, Obecní dům, 19.30, Beethoven: Symfonie č. 9
22.9. Praha, Obecní dům, 19.30, Beethoven: Symfonie č. 9
25.9. Olomouc, dóm sv. Václava, 19.00, Dvořák: Svatební košile
28.9. Ostrava, katedrála Božského Spasitele, 18.00, Dvořák: Svatební košile
30.9. Šumperk, kostel Zvěstování Panny Marie, 19.00, Orff: Carmina burana
2.10. Bílovice nad Svitavou, kostel sv. Cyrila a Metoděje, 18.00, Český filharmonický sbor Brno a capella
9.10. Brno, Besední dům, 19.00, 2. abonentní koncert
15.10. Česká Lípa, bazilika Všech svatých, 19.00, Český filharmonický sbor Brno a capella
22.10. Olomouc, katedrála sv. Václava, 19.00, Janáček: Věčné evangelium
31.10. Praha, Obecní dům, 19.00, Koncert pro Arcidiecézní charitu
4.11. Ludwigshafen (Německo), Pfalzbau, Konzertsaal, 19.30, Beethoven: Symfonie č. 9
11.11. Modena (Itálie), Teatro Comunale di Modena, Wagner: Tannhäuser
13.11. Modena (Itálie), Teatro Comunale di Modena, Wagner: Tannhäuser
18.11. Reggio Emilia (Itálie), Teatro Valli, 20.00, Wagner: Tannhäuser
20.11. Reggio Emilia (Itálie), Teatro Valli, 15.30, Wagner: Tannhäuser
24.11. Hradec Králové, sál filharmonie, 20.00, Preisner: Requiem za mého přítele
27.11. Brno, Besední dům, 19.00, 3. abonentní koncert
28.11. Chrudim, Fibichův sál Regionálního muzea, 19.00, Fiala: Lyrická symfonie, Mozart: Requiem
22.12. Brno, Besední dům, 19.00, 4. abonentní koncert
30.12. Drážďany (Německo), Kulturpalast, 19.30, Beethoven: Symfonie č. 9
31.12. Drážďany (Německo), Kulturpalast, 19.00, Beethoven: Symfonie č. 9