Koncertní kalendář Českého filharmonického sboru Brno na rok 2021

10.1. Brno – Besední dům, 19.00, 2. Abonentní koncert
24.1. - 24.1. Brno, Besední dům, 1. slavnostní koncert k 30. výročí trvání ČFSB
27.1. Hradec Králové, sál filharmonie, 19.30, Český filharmonický sbor Brno v chrámovém stylu
5.2. Brno (CZ), kostel Nanebevzetí Panny Marie (Jezuité), 19.00, Koncert duchovní hudby
7.2. Brno – Besední dům, 19.00, 3. Abonentní koncert
22.2. Praha (CZ), Rudolfinum, 19.30, Sergej Rachmaninov: Zvony
7.3. Brno, Besední dům, 2. slavnostní koncert k 30. výročí trvání Českého filharmonického sboru Brno
27.3. Salzburg (Rakousko), 18.00, Puccini: Turandot
31.3. Salzburg (Rakousko), 19.00, Puccini: Turandot
5.4. Salzburg (Rakousko), 19.00, Puccini: Turandot
7.4. - 10.4. Bělehrad (Srbsko), Mozart: Mše c moll
15.4. - 15.4. Zlín, Kongresové centrum, 19.00, Mahler: Symfonie č. 2
25.4. Brno – Besední dům, 19.00, 4. Abonentní koncert
30.4. - 1.5. Brno, Besední dům, 19.00, Novák: Jarní symfonie, Ravel: Dafnis a Chloé
6.5. Teplice, Dům kultury, 19.00, Orff: Carmina burana
17.5. Praha, Obecní dům, 20.00, Krása: Die Erde ist des Herrn, Stravinskij: Žalmová symfonie
20.5. Teplice, Dům kultury, 19.00, Beethoven: Symfonie č. 9
28.5. Praha, Rudolfinum, 20.00, Sborový koncert
1.6. Brno, Besední dům, 19.00, Mimořádný koncert Českého filharmonického sboru Brno
3.6. Praha, Obecní dům, 20.00, Stravinskij: Oedipus Rex
6.6. Brno – Katedrála sv. Petra a Pavla, 19.00, 5. Abonentní koncert
11.6. Jihlava, kostel Povýšení svatého Kříže, 19.00, Koncert k 30. výročí Českého filharmonického sboru Brno
8.7. Litomyšl, piaristický chrám Nalezení sv. Kříže, 17.30, Křest svaté Ludmily
24.7. Heidenheim (Německo), Brenzpark, 20.00, Verdi: Trubadúr
30.7. Heidenheim (Německo), Pauluskirche, 20.00, Dvořák: Rekviem
21.8. Kirschtetten (Rakousko), Ehrenhof, 20.00, Beethoven: Symfonie č. 9
25.8. - 29.8. Štrasburk (Francie), Palais de la Musique, Janáček: Glagolská mše
3.9. Ostrava, katedrála Božského Spasitele, 19.00, Rossini: Messe solennelle
5.9. Bystřice pod Hostýnem, kostel sv. Jiljí, 19.00, Sborový koncert
10.9. Ostrava-Mariánské Hory, kostel Panny Marie Královny, 19.00, Verdi: Requiem
12.9. Brno, katedrála sv. Petra a Pavla, 19.00, 1. abonentní koncert
15.9. Ostrava, kostel Panny Marie Královny, 19.00, Dvořák: Svatá Ludmila
19.9. Olomouc, dóm sv. Václava, 19.00, Dvořák: Svatá Ludmila
23.9. Linz (Rakousko), Grosser Saal Brucknerhaus Linz, 19.30, Mahler: Das klagende Lied
26.9. Židlochovice, kostel Povýšení sv. Kříže, 15.00, Sborový koncert
28.9. Ostrava, katedrála Božského Spasitele, 19.00, Poulenc: Stabat Mater, Saint-Saëns: Potopa
3.10. Varnsdorf, kostel sv. Petra a Pavla, 18.00, Beethoven: Missa solemnis
10.10. Brno-Lesná, kostel bl. Marie Restituty, 19.00, Sborový koncert
24.10. Brno, Besední dům, 19.00, 2. abonentní koncert
5.11. Brno – Katedrála sv. Petra a Pavla, Mozart: Requiem
6.11. Brno, kostel sv. Augustina, 19.00, 3. abonentní koncert
7.11. Vídeň (Rakousko), Musikverein, Mozart: Requiem
11.11. - 12.11. Brno, Janáčkovo divadlo, 19.00, Elgar: Černý rytíř, Schnittke: Seid nüchtern und wachet
8.12. - 9.12. Praha, Obecní dům, 19.30, Mendelssohn: Eliáš
12.12. Sloup v Moravském krasu, poutní chrám Panny Marie Bolestné, 17.00, Adventní koncert Českého filharmonického sboru Brno
18.12. - 19.12. Bamberg (Německo), Fiala: Stabat Mater, Janáček: Glagolská mše
21.12. Strážnice, Kulturní dům, Klenoty českých Vánoc
22.12. Brno, Besední dům, 19.00, 4. abonentní koncert
23.12. Jihlava, kostel Povýšení sv. Kříže, Ryba: Česká mše vánoční
28.12. Veselí nad Moravou, kostel sv. Andělů Strážných, Vánoční koncert Českého filharmonického sboru Brno