Koncertní kalendář Českého filharmonického sboru Brno na rok 2022

1.1. Olomouc, Reduta, 15.30, Slavné operní a operetní předehry, árie a sbory
2.1. Brno, Besední dům, 19.00, 5. abonentní koncert
20.1. - 21.1. Praha, Rudolfinum, 19.30, Suk: Epilog
22.1. Praha, Rudolfinum, 15.00, Suk: Epilog
26.1. Hradec Králové, sál filharmonie, 19.30, Sborový koncert
13.2. Brno, Besední dům, 19.00, 6. abonentní koncert
25.2. Bělehrad (Srbsko), Grand Hall of the Kolarac Foundation, 20:00, Mozart: Mše c moll
28.2. Brno, kostel sv. Augustina, 19.00, Duchovní koncert komorního sboru ČFSB
3.3. Linz (Rakousko), Brucknerhaus Linz, 19.30, Verdi: Requiem
15.3. Dortmund (Německo), Theater Dortmund, 20.00, Tanějev: Johannes Damascenus, Čajkovskij: Liturgie
16.3. Dortmund (Německo), Theater Dortmund, 20.00, Tanějev: Johannes Damascenus, Čajkovskij: Liturgie
27.3. Hamburg (Německo), Laeiszhalle Grosser Saal, 19.00, Beethoven: Missa solemnis
7.4. Zlín, Kongresové centrum, 19.00, Verdi: Requiem
8.4. Bratislava (Slovensko), Velké studio Slovenského rozhlasu, 19.00, Dvořák: Rekviem
9.4. Brno, kostel sv. Augustina, 19.00, Rossini: Stabat Mater
14.4. Teplice, Dům kultury, 19.00, Rossini: Stabat Mater
21.4. Hradec Králové, sál filharmonie, 19.30, Dvořák: Svatební košile
24.4. Hodonín, kostel sv. Vavřince, 15.00, Vaňhal: Stabat Mater, Mozart: Korunovační mše
1.5. Brno, Besední dům, 19.00, 7. abonentní koncert
7.5. Stuttgart (Německo), Liederhalle Beethovensaal, 19.00, Rossini: Petite messe solennelle
9.5. Praha, Rudolfinum, 19.30, Liszt: Faustovská symfonie
12.5. Hradec Králové, sál filharmonie, 19.30, Haydn: Čtvero ročních dob
19.5. Ostrava, Dům kultury, 19.00, Dvořák: Stabat Mater
26.5. Praha, Rudolfinum, 20.00, Franck: Psyché, Fauré: Requiem
12.6. Brno, Besední dům, 19.00, 8. abonentní koncert k 70. narozeninám Václava Hudečka
14.6. Zlín, Kongresové centrum, 19.00, Dvořák: Te Deum
16.6. Litomyšl, piaristický chrám Nalezení sv. Kříže, 20.30, Preisner: Requiem za mého přítele
17.6. Kroměříž, Květná zahrada, 19.00, Orff: Carmina burana
22.6. Bremerhaven (Německo), Stadttheater, 20.00, Beethoven: Symfonie č. 9
23.6. - 24.6. Bremerhaven (Německo), Stadttheater, 19.30, Beethoven: Symfonie č. 9
26.6. Waldsassen (Německo), Stiftsbasilika, 19.00, Beethoven: Symfonie č. 9
1.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
3.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
3.7. České Budějovice, Národní pavilon Z, 19.00, Beethoven: Symfonie č. 9
8.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
9.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
10.7. Heidenheim (Německo), Pauluskirche, 20.00, Český filharmonický sbor Brno a capella
13.7. Praha, Obecní dům, 19.00, Slavné operní sbory
14.7. Kloster Eberbach (Německo), 20.00, Orff: Carmina burana
15.7. Kloster Eberbach (Německo), 20.00, Orff: Carmina burana
16.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
21.7. Heidenheim (Německo), Festspielhaus CCH, 20.00, Verdi: I due foscari
22.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
22.7. Brno, bazilika Nanebevzetí Panny Marie, 19.00, Janáček: Glagolská mše
23.7. Heidenheim (Německo), Festspielhaus CCH, 20.00, Verdi: I due foscari
30.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 19.00, Wagner: Tannhäuser
31.7. Heidenheim (Německo), Rittersaal Schloss Hellenstein / Festspielhaus CCH, 20.00, Orff: Carmina burana
6.8. Klášter Kladruby, 18.00, Český filharmonický sbor Brno a capella
11.8. Gstaad (Švýcarsko), Festivalový stan, 19.30, Beethoven: Fidelio
13.8. Grafenegg (Rakousko), 19.30, Beethoven: Fidelio
14.8. Grafenegg (Rakousko), 19.30, Beethoven: Fidelio
2.9. Ostrava, katedrála Božského Spasitele, 19.00, Mozart: Velká mše c moll
3.9. Jeseník, kostel Nanebevzetí Panny Marie, 19.00, Ditters, Vaňhal, Mašek
4.9. Ludgeřovice, kostel sv. Mikuláše, 18.00, Český filharmonický sbor Brno a capella
9.9. Štrasburk (Francie), Palais de la Musique, 20.00, Verdi: Requiem
11.9. Brno, Besední dům, 19.00, 1. abonentní koncert
21.9. Praha, Obecní dům, 19.30, Beethoven: Symfonie č. 9
22.9. Praha, Obecní dům, 19.30, Beethoven: Symfonie č. 9
25.9. Olomouc, dóm sv. Václava, 19.00, Dvořák: Svatební košile
28.9. Ostrava, katedrála Božského Spasitele, 18.00, Dvořák: Svatební košile
30.9. Šumperk, kostel Zvěstování Panny Marie, 19.00, Orff: Carmina burana
2.10. Bílovice nad Svitavou, kostel sv. Cyrila a Metoděje, 18.00, Český filharmonický sbor Brno a capella
9.10. Brno, Besední dům, 19.00, 2. abonentní koncert
15.10. Česká Lípa, bazilika Všech svatých, 19.00, Český filharmonický sbor Brno a capella
22.10. Olomouc, katedrála sv. Václava, 19.00, Janáček: Věčné evangelium
27.10. Madrid (Španělsko), Auditorio Nacional de Música, 19.30, Doura: Sinfónia Argentina
31.10. Praha, Obecní dům, 19.00, Koncert pro Arcidiecézní charitu
3.11. Neustadt (Německo), Saalbau, 20.00, Beethoven: Symfonie č. 9
4.11. Ludwigshafen (Německo), Pfalzbau, Konzertsaal, 19.30, Beethoven: Symfonie č. 9
11.11. Modena (Itálie), Teatro Comunale di Modena, Wagner: Tannhäuser
13.11. Modena (Itálie), Teatro Comunale di Modena, Wagner: Tannhäuser
18.11. Reggio Emilia (Itálie), Teatro Valli, 20.00, Wagner: Tannhäuser
20.11. Reggio Emilia (Itálie), Teatro Valli, 15.30, Wagner: Tannhäuser
24.11. Hradec Králové, sál filharmonie, 20.00, Preisner: Requiem za mého přítele
27.11. Brno, Besední dům, 19.00, 3. abonentní koncert
28.11. Chrudim, Fibichův sál Regionálního muzea, 19.00, Fiala: Lyrická symfonie, Mozart: Requiem
4.12. Brno-Lesná, kostel bl. Marie Restituty, 17.00, Adventní koncert Českého filharmonického sboru Brno
21.12. Bořitov, kostel sv. Jiří, 17.00, Adventní koncert Českého filharmonického sboru Brno
22.12. Brno, Besední dům, 19.00, 4. abonentní koncert
27.12. Drnovice, kostel sv. Vavřince, 18.00, Vánoční koncert Českého filharmonického sboru Brno
30.12. Drážďany (Německo), Kulturpalast, 19.30, Beethoven: Symfonie č. 9
31.12. Drážďany (Německo), Kulturpalast, 19.00, Beethoven: Symfonie č. 9